Hakkımızda

2.102 views   Paylaş

1987 yılında MUSA BAYKAL tarafından kuruldu. Kuruluşundan bu  güne kadar inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan ÖZ BAYKAL YAPI MÜHENDİSLİK  uzun yıllara dayanan bilgi birikimleri, uzman kadro ve kalifiye elemanları sayesinde sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana profesyonel iş gücü ve kadrosuyla sektöründe kaliteli hizmet sunan, tecrübesiyle, iş disiplini ve prensiplerinden ödün vermeyen bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla inşaat ve danışmanlık alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Amacımız “ÖZ BAYKAL YAPI MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK” ı alanında güçlü ve lider bir marka haline getirmektir.  Markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

İnşaat ve danışmanlık konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.